Çalık Hukuk Danışmanlık, merkezine müvekkil memnuniyeti esasını, kaliteli hizmet ve çözüm odaklı olma prensibi ile yerleştirerek, müvekkillerine profesyonel avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermek üzere, Av. Arb. Caner ÇALIK tarafından kurulmuştur.

Prensip edinilen ilkeler doğrultusunda, müvekkillerin karşılaştığı sorunlar ile ilgili müvekkillerin ihtiyaçlarının analiz edilerek, tespit edilen ihtiyaçlara en etkili ve hızlı hukuki çözüm üretme, Çalık Hukuk Danışmanlık tarafından hedeflenmektedir.    

Çalık Hukuk Danışmanlık, hızla gelişen ve değişen koşullara uyum sağlamak amacı ile her türlü gelişmeyi yakından takip ederek kişilere, şirketlere ve kurumlara, hukuki risklerin analiz edilmesi, risklerin planlamasının yapılması, ihtilaf ortaya çıkmadan ihtilafın önlenmeye çalışılması kapsamında önleyici hukuk hizmeti; sözleşmelerin hazırlanması, sözleşmelerin revize edilmesi, müzakere süreçlerinin takibi ve hukuki konularda görüş verilerek hukuki konular hakkında çözüm üretilmesi kapsamında hukuki danışmanlık hizmeti; Hukuk Uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Kanunu hükümlerine göre, taraflar arasındaki uyuşmazlığı çözüme kavuşturma amacı kapsamında arabuluculuk hizmeti; dava süreçlerinde ve icra işlemlerinde vekillik yapılarak dava ve icra prosedürlerinin takibinin sağlanması kapsamında dava ve icra takip hizmetleri sunmaktadır.

 

Av. Arb. Caner ÇALIK

Çalık Hukuk Danışmanlık’ın kurucusudur. İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun olması akabinde çeşitli hukuk bürolarında staj yaparak ve avukat olarak çalışarak farklı hukuk alanlarında deneyim ve birikim sahibi olmuştur.

Galatasaray Üniversitesi’nde Ekonomi Hukuku alanında yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır.

Adalet Bakanlığı Arabuluculuk Sicili'ne kayıtlı arabulucu unvanına sahiptir.
 

İletişim

E-Posta: caner@calikhukukdanismanlik.com